Evde Satış / Toptan mal

Toptan Fiyatları Nasıl Görebilirim?

Toptan fiyatları görebilmek için kayıtlı kullanıcı olmalısınız. Kayıt olduktan sonra ürün sayfalarında toptan fiyatları Size Özel Fiyat satırından görebilirsiniz.

Nasıl Üye Olurum?

Toptan fiyatlarla alım yapabilmek için üye ol adresinden üye olabilirsiniz. Üyelik bilgileriniz ve site kullanımıyla ilgili kısa bir bilgi de e-posta adresinize gönderilecektir.

Kimler Bu İşi Yapabilir?

18 yaşını doldurmuş herkese açık bir sistemdir. Özellikle ev hanımlarının ek gelir / ek iş olarak rahatlıkla yapabileceği bir iştir.

Eğer zaten Avon, Oriflame, Herbalife, Petek Network, Jet Network, Lorems, Dore, Avrupa Networking gibi satış sistemlerine üye iseniz çok kolay sisteme adapte olarak iç giyim ürünleri satabilirsiniz. 

Diğer Sistemlerden Farkı Nedir?

Mevcut üye olma, üyelik bulma yani çok katlı pazarlama sistemlerinden farklıdır. icgiyims.com'un perakende satış için tedarik sağlayan toptancılardan farkı yoktur. Bu nedenle ürün fiyatları üzerine ek yükler, aracılara ödenen primler ve üyelik ücretleri binmez. En ucuz fiyattan toptan satış yaparak en iyi fiyatı sağlar.   

Üyelik Ücreti Var Mı?

Herhangi bir üyelik ücreti yoktur.  Üyeliğiniz devamı için de aylık sipariş şartı yoktur.

Nasıl Satış Yaparım?

Katalogla ya da ürünleri elinizde bulundurarak satış yapabilirsiniz. Katalogla satış yapmak nispeten kolay gözükse de iç giyim ürünlerinin özellikleri nedeniyle kalitenin anlaşılması, renk seçeneğinin doğru yapılabilmesi gibi nedenlerden dolayı elinizde mal bulundurarak satış yapmak satışlarınızı yüksek oranda arttıracaktır. Elinizde mal bulundurmanın herhangi bir sakıncası yoktur. Tüm ürünler geri alma garantisi içindedir.

Katalog Ne Zaman Gönderilecek?

Kataloglar ilk siparişinizle birlikte ücretsiz olarak gönderilir.  

Ürünler ve Fiyatlar?

Ürünlerin tamamı Türkiye'nin en çok bilenen, en kaliteli markalarına ait ürünlerdir. Site üzerindeki Size Özel Fiyat satırındaki tüm fiyatlar toptan fiyatlardır. Mevcut network sistemlerine oranla yaklaşık %50 daha ucuzdur. Çünkü ürünleri aracısız olarak direk toptancıdan tedarik etmiş olursunuz. Toptan fiyatları görebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Satış Karları Ne Kadar?

Kayıtlı kullanıcı girişi yapmadan sitemize girdiğinizde gördüğünüz fiyatlar perakende satış fiyatlarıdır. Toptan satış müşteri olarak giriş yaptığınızda tüm ürünleri %35 iskontolu olarak alabilirsiniz. Sonuç olarak her üründe minimum karınız %50'dir.

Yüksek satış yapan müşterilerimize ekstra iskontolar uygulanır. Bu oranlarla birlikte karınız %58'e kadar çıkmaktadır.  

Neden icgiyims.com?

Toptan iç giyim ürünleri konusunda en çok çeşit ve en iyi fiyat seçeneği icgiyims.com'dadır.

icgiyims.com evden satış yapanlar için en kolay ulaşılabilen tedarik ağıdır.

icgiyims.com sizden üye bulmanızı istemez.

Üye olup altınıza üye kaydederek para kazanmaya çalışmak için boşa zaman harcamazsınız. Gerçek fiyatlardan gerçek kalitede ürünler alarak, piyasa fiyatlarının altında satış yaparak gerçek ticaret yaparsınız ve gerçek kar elde edersiniz.   

Nasıl Sipariş Veririm?

Eğer başarıyla üye olduysanız artık siparişinizi verebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken icgiyims.com üzerinden almak istediğiniz ürünleri sepetinize eklemek ve sipraişinizi onaylamak. Ürünler aynı gün kargoya verilecek ve en kısa sürede elinizde olacaktır. 

Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Her Ay Ürün Almak Zorunda Mıyım?

Her ay ürün alma zorunluluğunuz yoktur. 

Satamadığım Ürünler ne olacak?

Satamadığınız ürünleri geri gönderebilirsiniz. Hiç bir kesinti olmadan ve beklemeden hemen alış tutarınız indirim kuponu olarak geri iade edilir. Tüm ürünler koşulsuz iade garantilidir. 

İade hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Nasıl destek alırım?

İsterseniz Canlı Destek bölümünden anında iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz de icgiyims.com iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz. Tüm sorularınız en kısa sürede yanıtlamak için tüm destek ekibimiz özveri ile çalışmaktadır.

İsterseniz de 0224 223 55 55 Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Soru sormak için çekinmeyin. Sorularınızı detaylıca yazabilirsiniz.

 


Ana sayfaAna sayfa

kapıda ödeme
Günün Fırsatı
Kredikartı