X-Lady Sütyen Takım

X-Lady dekteksiz incili sütyen külot takım

Daha Fazla Detaylar

Neden Fiyatları Göremiyorum?

icgiyims.com katalogla evde, işyerinde satış yaparak ek gelir elde etmek isteyenlere ürün ve ücretsiz katalog sağlar. icgiyims.com'da, tüm ürünler özel indirimli toptan fiyatlarla satılmaktadır. Bu özel fiyatları sadece üyelerimiz görebilir.

Üyelik ve Katalog Ücretsiz

Siz de ücretsiz kataloğumuza sahip olup toptan fiyatlarla hem kendi ihtiyaçlarınızı hem de çevrenizdekilerin ihtiyaçlarını karşılayarak ekonomik alışverişin tadını çıkarabilir ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

hemen üye olmak için tıklayın

üyelerimize özel fiyat

* Üyelerimize özel fiyatlar

* Siparişinizle birlikte ücretsiz katalog

* Ücretsiz Katalogla satış yapın


Hemen icgiyims.com'a katıl

Ben zaten üyeyim...Giriş Yap >>

Bilgi Kartı

SÜTYENSütyen Takım

Daha Fazla Bilgi

Bayanlar için içgiyim ürünlerinde en çok ve en zor tercih edilen ürün sütyendir.Onlarca marka ve çeşit arasından X-lady iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır. İnci dantelin birleşimi ile bu sütyen takımla sizde kalite ve şıklığın farkına varacaksınız.

Rahat kesim desenli sütyenin orta ve sütyen kısmı ta inci şeritlerle süslenerek daha cezbedici hale getirilmiştir .Ön kısmı dantel ve incili külot bikini kesim olması ile oldukça rahattır. Desteksiz ve desenli olması ile günlük kullanım içinde uygundur.XL4820 Kodlu bu ürünü 75,80,85,90 bedenleri ve Siyah, Ekru renk seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.