icgiyims.com outlet bölümü açıldı.

icgiyims.com outlet

icgiyims.com outlet

icgiyims.com outlet bölümü açıldı. icgiyims.com outlet sayfalarında sütyen, külot, sütyen takım, atlet, gecelik ve pijamalard %90’a varan indirimlerle alışveriş yapabilirsiniz. outlet sayfalarından yüzlerce ürün kısıtlı stoklarla sizleri bekliyor.

Anıl, orkide, x-lady, x-man, perre cardin, penye mood, nbb, le jardin, ten, nurteks ve daha bir iç giyim ve pijama markası indirimlerle satışa sunulmaktadır.

 

 

kargo ücreti ve kapıda ödeme

Kargo ücreti artık sadece 1 TL

kargo ücreti ve kapıda ödeme

kargo ücreti ve kapıda ödeme

kargo ücreti 1 TL

icgiyims.com’da 15 Ağustosa‘a kadar kargo ücreti sadece 1 TL. icgiyims.com ramazan şenliği kampanyasında tüm ürünlerin %50 olmasının yanı sıra 15 Ağustos’a kadar kargo ücretleri 1 TL ye indirildi. Aynı zaman da ödeme şekli olarak kapıda ödemeyi seçen müşterilerimiz için de hem kapıda nakit ödeme hem de kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneklerinde indirim kampanyası başlatıldı. Kargo ücreti ve kapıda ödeme fiyatları kargo şirketlerinin belirlediği yüksek fiyatları elimizden geldiğince aşağıya çekmeye çalışıyoruz.

penye_mood

Penye Mood

Penye Mood pijama ve gecelikleri Penye mood gecelik ve pijama ürünlerinin yanı sıra büyük beden gecelik ve pijamalar üretmektedir. Penye mood First Touch markası ile erkek pijama ve giyim ürünleri üretmektedir. Pijama ve geceliklerin yanı sıra bayan atlet, külot, tişört iç giyim ürünleride penye mood ürünleri arasındadır.

anit-ic-giyim

Anıt iç giyim

Anıt iç giyimAnıt iç giyim markası 1978’den bu yana iç giyim sektöründe hizmet vermektedir. bayan, erkek, kız çocuk ve erkek çocuk iç giyim ve ev giyim ürünlerinde bir çok çeşit ürün bulunmaktadır. Beyaz iç çamaşırı gurubu ve penye giyim ürünlerinde üretim yapmaktadır. Anıt iç giyim ürünleri arasında fantazi takımlar, şort ve kapri takımlar, tayt, tişört, penye elbise, külot ve atlet bulunmaktadır.

penye mood %50 indirim kampanyası

Penye Mood özel indirim kampanyası

penye mood %50 indirim kampanyasıPenye Mood indirim kampanyası Tüm Penye Mood ürünlerinde geceliklerde, sabahlıklarda, pijamalarda %50’ye varan indirimler başladı. Penye mood indirim kampanyası stoklarla sınırlı. En ucuz iç giyim ürünlerini en kaliteli markalardan sunan icgiyims.com’dan rakiplerini geride bırakan kampanya.

katalog-cikti-2

icgiyims.com kataloğu çıktı

icgiyims.com 2011 bahar-yaz kataloğu çıktı. Tam 192 sayfadan ve 230 üründen oluşan icgiyims.com tüm müşterilerimize gönderilmeye başlandı. Katalogda en seçkin iç giyim markaları bulunuyor. Penye Mood, Anıt İç Giyim, Nuray Korse, FK İç Giyim, Lüx Belinay, Donwear, X-lady ve X-man markalarının en güzel modellerini bir araya topladık. Katalogda ürünlerin tavsiye edilen satış fiyatları bulunmaktadır. Katalogla beraber gönderilen alış fiyat listesi ile satışlarınızı çok daha rahat yapabilecekseniz.

Elbette tüm ürünleri kataloğa sığdıramadık. Katalogda olmayan diğer ürünlerin satışı siteden devam etmektedir.

Kataloğun online versiyonunu buradan inceleyebilirsiniz… Online katalog ile elinizde bulunan katalog aynı içeriktedir. Elinizdeki katalogda sipariş vermek istediğiniz ürünü aynı sayfada bulabilir ve online katalog üzerindeki ürün koduna tıklayarak alışveriş sepatinize ekleyebilirsiniz.