İndirimli Fiyat! X-Lady Sütyen Takım

X-Lady 886 Sütyen Takım

X-Lady 886 Desenli, ince dantel şeritli fiyonklu sütyen & külot takım

Daha Fazla Detaylar

33,66 TL

-10%

37,40 TL

X-Lady 886 - sütyen

X-LADY İÇ GİYİM sütyen modellerinden satın almak için öncelikle renk ve sütyen bedenini seçin. Beden seçiminde dolgulu ya da dolgusuz olması sütyen beden numarasında bir numara küçük veya bir numara büyük seçmenizi gerektiren bir durum yoktur. Destekli sütyen modellerinde de yine her zaman kullandığınız sütyen bedenini tercih edin. Sütyen bedeninizden emin değilseniz. Sütyen bedeni hesaplama tablosundan size en uygun sütyen modelini ve bedenini belirleyebilirsiniz.

X-Lady 886 kodlu X-Lady 886 Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Bayanlar için içgiyim ürünlerinde en çok ve en zor tercih edilen ürün sütyendir.Onlarca marka ve çeşit arasından X-lady iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır.İşleme ve dantelin birleşimi ile bu sütyen takımla sizde kalite ve şıklığın farkına varacaksınız.

Rahat kesim ve gül brodeli sütyenin orta kısmı fiyonklu, askıları sabittir.Gül Brodeli külot bikini kesim olması ile oldukça rahattır. Desteksiz ve desenli olması ile günlük kullanım içinde uygundur.XL886 Kodlu bu ürünü 75,80,85,90 bedenleri ve Kahve, Siyah renk seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.