İndirimli Fiyat! X-Lady Sütyen Takım

X-Lady Sütyen Takım

X-Lady askıların orta şeridi, kalın aralıklı tülden,  Telli ( balenli )  Seksi ve spor sütyen külot takım

Daha Fazla Detaylar

32,67 TL

-10%

36,30 TL

XL4817 - sütyen

Bayan iç giyimin en önemli parçası sütyen. Bir sütyen ne kadar rahat ve kullanışıllı olursa bir kadın da o kadar mutlu bir gün geçirebilir. X-Lady Sütyen Takım, size bu rahatlı sağlayacaktır. X-LADY İÇ GİYİM markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. iç giyim alışveriş sitemizdeki tüm X-LADY İÇ GİYİM sütyen ve iç çamaşırı modelleri orjinaldir. Satın al işleminde kapıda ödeme ya da online kredikartı ile ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

XL4817 kodlu X-Lady Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Straplez kesim penye sütyenin askıları kalın ve zımbalıdır. Balenli sütyenin içi süngerli olup desteksizdir.Bikini kesim penye külodun yanları zımbalıdır. Çift renkli, spor ve seksi sütyen takımı 75, 80, 85, 90 bedenleri ve Siyah, Beyaz, Gri renkleri ile tercih edebilirsiniz.