İndirimli Fiyat! X-Lady Sütyen Takım

X-Lady Sütyen Takım

X-Lady üçgen Dilim Dantelden, çift Renkli, DAntelin üstü taş baskılı, askı kenarları kurdeleli

Daha Fazla Detaylar

33,75 TL

-10%

37,50 TL

XL4810 - sütyen

Bayan iç giyimin en önemli parçası sütyen. Bir sütyen ne kadar rahat ve kullanışıllı olursa bir kadın da o kadar mutlu bir gün geçirebilir. X-Lady Sütyen Takım, size bu rahatlı sağlayacaktır. X-LADY İÇ GİYİM markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. iç giyim alışveriş sitemizdeki tüm X-LADY İÇ GİYİM sütyen ve iç çamaşırı modelleri orjinaldir. Satın al işleminde kapıda ödeme ya da online kredikartı ile ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

XL4810 kodlu X-Lady Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Bayanlar için içgiyim ürünlerinde en çok ve en zor tercih edilen ürün sütyendir.Onlarca marka ve çeşit arasından X-lady iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır.İşleme ve dantelin birleşimi ile bu sütyen takımla sizde kalite ve şıklığın farkına varacaksınız.

Rahat kesim sütyenin alt kısmı üçgen dilim danteldir.Ayarlanabilen ancak sabit askılara sahip olan sütyenin göğüs ortası ve askıları fiyonkludur. Bikini kesim külot penye ve önü dantel oyuntuludur.Desteksiz ve desenli olması ile günlük kullanım içinde uygundur.XL4810 Kodlu bu ürünü 75,80,85,90 bedenleri ve Beyaz, Siyah renk seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.