X-Lady 4819 Sütyen Takım

X-Lady 4819  Desteksiz sütyen külot takım

Daha Fazla Detaylar

46,80 TL

-10%

52,00 TL

X-Lady 4819 - sütyen

X-LADY İÇ GİYİM sütyen modellerinden satın almak için öncelikle renk ve sütyen bedenini seçin. Beden seçiminde dolgulu ya da dolgusuz olması sütyen beden numarasında bir numara küçük veya bir numara büyük seçmenizi gerektiren bir durum yoktur. Destekli sütyen modellerinde de yine her zaman kullandığınız sütyen bedenini tercih edin. Sütyen bedeninizden emin değilseniz. Sütyen bedeni hesaplama tablosundan size en uygun sütyen modelini ve bedenini belirleyebilirsiniz.

X-Lady 4819 kodlu X-Lady 4819 Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

X-Lady iç giyim zarif dantel işlemeleri ve kendine özgü tasarımları ile rahatlık ve kalitenin doğru adresi. Birbirinden farklı modelleri, şık ve kullanışlı ürünleri ile x-lady iç giyim icgiyims.com'da. 

Damla kesim sütyenin üzerindeki eşsiz işlemeleri ile sizde kalite ve şıklığın farkına varacaksınız.Tül üzerine dantel işlemeli sütyenin orta kısmı fiyonklu yanları desenli danteldir.Desteksiz, süngerli takımın külotu bikini şeklinde kesimi rahat kullanım sağlar.Ürünün ön kısmı kumaş yanları dantel olarak devam etmektedir. XL4819 kodlu ürün 75, 80, 85, 90 bedenleri ve Siyah, Ekru renkleri ile satın alabilirsiniz.